Panny Młode

Panny Młode Akcja Charytatywna 2014…i 2015!

Panny Młode-3357

Panny Młode Akcja Charytatywna 2014…i 2015!

Kamila, Agnieszka, Asia, Monika . To tylko kilka spośród naszych Koordynatorek i wolontariuszek mocno zaangażowanych w kwestie organizacyjne Akcji Charytatywnej Panny Młode .
Dziękujemy wszystkim pomagającym, a tej czwórce dodatkowo gratulujemy! W ostatnich miesiącach te wyjątkowe Panny Młode zostały Mamami! Taka już kolej rzeczy 😉

Akcja PM to nie akcja Fundacji, to przede wszystkim działania samych wyjątkowych Panien Młodych. Z powodu ograniczonych możliwości wolontariuszek, zarówno wspomnianych Mam, jak i z pozostałych miast, tegoroczna Akcja Panny Młode przybrała w związku z tym inną formę.

Nadal pomagamy dzieciom w tym roku i mamy wyznaczony cel. Panny Młode 2014 pomagają zdalnie! Trójka naszych Podopiecznych z poprzednich edycji bardzo pilnie potrzebuje wsparcia, dlatego byłe, obecne, ale i przyszłe Uczestniczki Akcji 2015 prosimy o pomoc i aktywność.
Zuzia (PM2008), Miłek (PM2012) i Wojtek (PM2014) to wyjątkowe dzieciaki.

Zuzia trafiła wiosną w ciężkim stanie do szpitala. Spędziła tam prawie 2 miesiące i dopiero niedawno opuściła jego mury. Jednak na stałe musi być podłączona pod koncentrator tlenu. Aby zdobyć dla niej sprzęt ułatwiający pionizowanie, a tym samym każdy kolejny oddech, potrzebujemy jeszcze 3 000 zł (koncentrator tlenu kosztuje 9 tys. zł)

Miłkowi udało się pomóc – otrzymał wyjątkowy wózek inwalidzki oraz protezy. Jednak nóżki rosną, a leje -mocowania protez do nóg – niestety nie. Aby mógł dalej z nich korzystać musimy zakupić leje za 26 000 zł.

Wojtek – po udanej Akcji przeszedł stosowne badania , w tym także tomografię komputerową. Po badaniach został zakwalifikowany na intensywny turnus neurologopedyczny. Do opłacenia turnusu Do opłacenia turnusu zabrakło nam 3 400 zł.

Droga Uczestniczko Akcji. W tym roku nie będzie zdjęć, mediów i sponsorów. W tym roku pomagamy my, Panny Młode z wielkim sercem, których w kolejnych edycjach od 2008 r. wzięło udział już ponad 700!

Zaproś do pomocy inne PMki, szczęśliwe, radosne, pełne energii. Byłe lub przyszłe Uczestniczki. Może także one mogą pomóc i chcą spotkać się z nami już… 23 sierpnia 2015r. w jednym z kilku miast Polski? 😉
Planowany jest Poznań („kolebka” Akcji – bardzo adekwatne do Akcji 2014 skojarzenie), Wrocław, Trójmiasto (lub jedno z trzech), Kraków i Warszawa.
I najważniejsze – to Wasza akcja. Bez Was nic się nie wydarzy. Zapraszamy do kontaktu – podejmij wyzwanie w jednym z miast powyżej lub zaproponuj własne. Przeżyj to niezwykłe wydarzenie razem z nami pomagając dzieciom!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ ONLINE – PRZECZTAJ WIĘCEJ (DotPay)

lub dokonaj przelewu: Fundacja Mają Przyszłość
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: „na pomoc dzieciom – darowizna PM”

Zgłoszenia do kolejnej edycji PM2015 – już od 1 września 2014 na stronie www.panny-mlode.pl!
Nie przegap – zaproś siostrę, kuzynki i przyjaciółki, koleżanki z pracy ! 😉

PM2014_www_wpis

Poprzedni wpis

Szczegóły dotyczące PM2014. Już w tę niedzielę, o 22:00 :)

Następny wpis

Zapisy na akcję PM 2015 - od 15 września