AktualnościEdycja 2015PartnerzyWrocław 2015

Art of look

Weronika Krysiak to artystka, która ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Jej unikatowy styl  najwyraźniej widać w fotografii ślubnej. W swojej bogatej ofercie ma także fotografię ciążową, rodzinną, okolicznościową, indywidualną oraz reklamową.

A tak Weronika odpowiedziała na nasze pytania:

1. Dlaczego fotografujesz?

W zasadzie, to fotografia odnalazła mnie sama i równie szybko okazało się, że patrzę na świat kadrując go w swoich oczach. Fajnie tak, zatrzymać swój sposób widzenia świata. Nie, nie zatrzymuję czasu na zdjęciach tylko uchwycam dany moment, a później do niego za pomocą fotografii wracam. Najlepsze w tym wszystkim jest to,kiedy widzę po swoich zdjęciach, że zmienia się mój sposób odbierania rzeczywistości. Daję się ponieść momentom i światłu. Dzięki fotografii zrozumiałam co to jest pasja, której oddaję się w 150%. Bez zastanowienia, bez przymusu. Bardzo to lubię. Zarówno pochwały jak i krytyka działa na mnie motywująco, bo wiem, że to co robię wówczas zwraca na siebie uwagę. Dlaczego to robię? Bo mogę sama kreować swoją rzeczywistość. Pokazywać to, co chcę pokazać za pośrednictwem fotografii, by móc wracać do tego po jakimś czasie.

2. Para Młoda, która zapamiętasz i dlaczego?

Pamiętam wszystkie swoje Pary Młode. Z wieloma jestem w stałym kontakcie już po zakończeniu zlecenia. Staram się zawsze, aby między nami wytworzyła się chemia. Pary, które spotkałam na swojej drodze i udało mi się stworzyć z nimi bardzo fajną więź i fotograficzną i emocjonalną, chyba wspominam najczęściej. Nie da się stwierdzić czy pamiętam Pary Młode, które wyróżniały się na tle innych wizualnie czy te, które miały fajniejszy zespół lub gości. Głównie chodzi o relację. Wszyscy, których poznałam na swojej drodze są warci zapamiętania. Bo wszyscy są wyjątkowi i niepowtarzalni. I takich ludzi się pamięta.

3. Dlaczego bierzesz udział w akcji Panny Młode?

Jeśli dzięki swojej pasji mogę pomóc choć jednej osobie ,to dlaczego nie? Każdy człowiek, w zależności od momentu w jakim się znajduje, może nagle potrzebować pomocy innej osoby. Na szczęście mam siłę i możliwość żeby pomóc potrzebującym. Bez zastanowienia, już po raz drugi, biorę udział w Akcji Panny Młode. Z przyjemnością cały swój zapas energii wykorzystam podczas robienia zdjęć podczas akcji. Wierzę, że dzięki temu przyczynimy się wszyscy do uzbierania odpowiedniej kwoty na leczenie dzieci. A może nawet na pojawieniu się uśmiechu na ich twarzach.

Poprzedni wpis

Tamilo SC

Następny wpis

BraMiracle