Aktualności

Bądź z nami w całej Polsce!

Akcja „Panny Młode” szansą dla Firm.

Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest tematem nowym. Niewielki odsetek dużych firm i korporacji posiada już własne fundacje, działa charytatywnie na rynkach lokalnych i globalnych, prowadzi programy społeczne. Akcja Panny Młode to otwarta propozycja dla tych Firm, które chcą się zaangażować, aczkolwiek mogą jedynie przekazać pewne środki finansowe bez kosztownych inwestycji w zmiany w strukturze organizacji.

Akcja Panny Młode to szansa dla świadomych przedsiębiorców. Niepowtarzalna okazja, by za określoną kwotę przeznaczoną na leczenie dziecka z danej edycji otrzymać wyjątkowe materiały z sesji zdjęciowej do wykorzystania marketingowego. Okazja dla Patronów i Przedsiębiorców, by było o nich głośno przy okazji cyklicznego szumu medialnego wokół akcji Panny Młode.

Jednocześnie możliwość zaprezentowania przedsiębiorstwa, będącego o krok przed innymi, w gronie firm świadomych społecznie ale także ekonomicznie, gdyż wspieranie projektów charytatywnych przez przedsiębiorców niesie za sobą długofalowe korzyści, które w dłuższym okresie czasu niwelują krótkookresowe koszty.
Zapraszamy do kontaktu: fundacja@majaprzyszlosc.org.pl

Poprzedni wpis

FB - 5 miast: dołącz do Wydarzeń!

Następny wpis

Panny i Sponsorzy podbiją Trójmiasto!

No Comment

Leave a reply