AktualnościPanny MłodePoznan-2022Top News

Bobrowski Trans

Firma BOBROWSKI-TRANS świadczy usługi na terenie całej Polski od 2008 roku. Specjzalizują się głównie okazjonalnym przewozem osób, jak i przewozami pracowniczymi. Zatrudniają kierowców z wieloletnim stażem pracy. Zawiozą oni Państwa w wybrane miejsce bezpiecznie i na czas. Kładą również duży nacisk na punktualność, wysoką kulturę osobistą oraz dobry nastrój w trakcie podróży – zależy im, by czas spędzony z nimi był dla Państwa tak przyjemny, a podróż tak bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Ich priorytetem jest zadowolenie klientów, dla których firma BOBROWSKI-TRANS ma być synonimem terminowości i niezawodności.
Posiadają niezbędne uprawnienia jakimi są Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na Wykonywanie Krajowego i Międzynarodowego Przewozu Osób.

Ze zdjęcia uśmiecha się do Ciebie Podopieczny tej edycji – Fabian. Mieszka wraz ze swoją kochającą i pomysłową mamą w Obornikach w Wielkopolsce. Mimo ogromu dolegliwości, z którymi się boryka, na co dzień jest radosnym i ciekawskim nastolatkiem. Jego historię poznasz klikając TUTAJ.

SKARBONKA Fabiana jest WIRTUALNA, ale pomoc jak najbardziej REALNA!

przelew tradycyjny: Fundacja Mają Przyszłość
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: „Fabian Nogalski – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Obserwuj Akcję na bieżąco na naszym głównym profilu Akcji PM na Facebooku (klik)
Znajdziesz nas także na Instagramie Fundacji Mają Przyszłość (klik)
Filmy z wcześniejszych edycji i naszych działań: HaveAFutureOrg na YT

Poprzedni wpis

Darczyńcy i partnerzy Poznań 2022

Następny wpis

DT Swiss