Panny Młode

Wystawa „Panny Młode” na Targach Ślubnych

Dzięki uprzejmości Magazynu Ślubnego w dniu 10 stycznia 2010 akcja „Panny Młode podbijają miasto dla chorego Malucha” juz po raz drugi miala okazję prezentować efekty działań na najwiekszych  Targach Ślubnych w Wielkopolsce.

Wystawa fotografii z obu edycji, informacje o akcji dla Uczestniczek i chętnych Sponsorów, newsy, suknie na licytację – wszystko to przez cały dzień w głównej hali targowej  !

Była okazja, aby porozmawiać o akcji zeszłorocznej i wymienić się uwagami na przyszłość. Pokazaliśmy zdjęcia oraz film z akcji w 2008 i 2009 roku. Część Uczestniczek z Edycji 2009 miala okazje spróbowac swoich sił na pokazie mody ślubnej Centrum Mody Ślubnej i Wieczorowej Warchalewska o czym nie omieszkał wspomniec sam prowadzący Oliwier Janiak. W zamian za pomoc przy pokazie i bycie doskonałym tłem dla niezwyklego wystepu pani Warchalewskiej i jej rycerzy waściciele Centrum zobowiązali sie przekazać pieniądze na leczenie Amelki.
Czekamy na ten wspaniały Dar !

Dla wszystkich Uczestniczek i wspołorganizatorów była to także okazja poznać i porozmawiać osobiście z Ewą Minge, która przekazała na rzecz naszej akcji suknię ślubną własnego projektu (licytacja wkrótce). Pani Ewa zaproponował akcje dodatkową – przekazanie dodatkowych środków finansowych na rzecz Amelii ze sprzedaży sukni ślubnych tym Pannom Młodym, które trafią do jej Atelier  w Poznaniu, dowiedziawszy się o jej salonie i tej możliwości, w jakimkolwiek powiązaniu z akcją Panny Młode.

Poprzedni wpis

Amelia Zamczyk - podopieczna akcji Panny Młode 2009

Następny wpis

Licytacja Sukni Ślubnej Evy Minge