Panny Młode

Dzieci Akcji Panny Młode 2013. Co dalej od stycznia 2014?

Organizatorem wyjątkowej, dorocznej Akcji Panny Młode jest Fundacja Mają Przyszłość.

Zgoda na publiczną zbiórkę środków na naszą wyjątkową piątkę Podopiecznych zakończyła się w dniu 31.12.2013 r. Na ok. 1 miesiąc rachunek zbiórki nie jest aktywny. Obecnie rozliczane są środki, które zebraliśmy w roku 2013. Jednocześnie czekamy na pisemną zgodę Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na prowadzenie zbiórki środków w 2014 zgodnie z ustawą o zbieraniu środków finasowych.

Szczegóły merytoryczne zbiórek w zakładce na stronie fundacji: zbiórki publiczne.

Jednak bez względu na dzień, można im pomóc.. Ich choroby, dramaty, gąszcz potrzeb, nie zniknął magicznie wraz zakończeniem roku…

Możesz dokonać wpłaty na rachunek główny fundacji, tytułem „na realizację celów statutowych”. Wszystkie środki będą przekazywane w całości na dzieci objęte pomocą w 2014.
Szczególne znaczenie dla ich leczenia, niesienia pomocy, stabilizacji ma pomoc stała, comiesięczne, niewielkie, stałe zlecenia z rachunku bankowego. Takie dają poczucie pewności, że w kolejnym miesiącu uda nam się zakupić to co im potrzebne do Życia i funkcjonowania między nami.

Dane do rachunku głównego znajdziesz tutaj – klik, natomiast informacje o naszych Podopiecznych, co udało się dla nich zrobić, ile zebraliśmy i na co wydajemy znajdziesz w zakładce DZIECI FUNDACJI lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

nie-zapomnij-o-nich

Poprzedni wpis

Poszukiwane Panny Młode w Poznania! Pilnie!

Następny wpis

Szczegóły dotyczące PM2014. Już w tę niedzielę, o 22:00 :)