AktualnościPanny MłodePodopieczniPoznan-2022Top News

Fabian – Podopieczny Akcji 2022 w Poznaniu

Ten uśmiechnięty chłopak na zdjęciu to Podopieczny Akcji Charytatywnej Panny Młode 2022 w Poznaniu. Mieszka  wraz ze swoją kochającą i pomysłową mamą w Obornikach w Wielkopolsce. Mimo wielu dolegliwości, z którymi się boryka, na co dzień jest uśmiechniętym i wesołym nastolatkiem. Jego ulubionym zajęciem jest oglądanie teleturniejów. Upodobał sobie szczególnie “Familiadę”, “Va Bank” i “Milionerów” i zawsze bardzo się cieszy, kiedy uczestnicy wygrywają. Fabian, jak niemal każdy nastolatek kocha muzykę, potrafi godzinami oglądać i słuchać koncertów, sprawia mu to niebywałą radość. Uwielbia też, kiedy mama czyta mu książeczki, a jego ukochane historie to te o przygodach Franklina. 

Jak każdy nastolatek w jego wieku musi też chodzić do szkoły. Uczęszcza więc do ośrodka rewalidacyjno-wychowawczego, w którym ma bardzo dobrą opiekę. Pokochał tam swoich terapeutów, pedagogów i rehabilitantów i współpracuje z nimi z całych sił.

Mama w domu opracowała system porozumiewania się TAK i NIE za pomocą dłoni, gdzie TAK to wskazanie prawej ręki, a NIE lewej. W szkole chłopak radzi sobie za pomocą książki komunikacyjnej, zasady działania której szybko przyswoił. Niestety książka jeszcze nie jest fizycznie u nich w domu, bo tuż przed końcem roku szkolnego Fabian musiał być pilnie hospitalizowany.

W tej chwili potrzebna jest pilna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, ale także podnośnik, aby mama miała łatwiej i mogła go przenieść z pokoju do łazienki, czy na wózek.

Panny Młode z Poznania, z edycji 2022, chcą pomóc w opłaceniu rehabilitacji  i pozostałych potrzeb Fabiana. Wspierają nas w tym wyjątkowi Darczyńcy oraz Partnerzy tej  VIII  edycji!

Wspieram FabianaJeśli nie będziesz z nami w dniu Akcji 28 sierpnia we Wrocławiu, dokonaj wpłaty już dziś na konto  – do skarbonki online lub przelewem:

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Fabian Nogalski – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Naszych Darczyńców i Partnerów znajdziesz TUTAJ
– warto skorzystać z ich usług, bo to firmy w WIELKIM SERCEM!

Historia medyczna Fabiana opisana jest na stronie Fundacji Mają Przyszłość, organizatora Akcji (KLIK).

Poprzedni wpis

Skarbonka Panny Młode 2022 - dla Fabiana

Następny wpis

Darczyńcy i partnerzy Poznań 2022