Licytuj

Witam na naszej stronie z licytacjami, które są uzupełnieniem Akcji Panny Młode podbijają Miasto dla Malucha.

Dzięki hojności kilku osób w czasie trwania akcji otrzymujemy fanty związane z Pannami Młodymi, ślubem, które mogą się dla Ciebie okazać użyteczne, a dochód z ich sprzedaży zasila bezpośrednio konta naszych Maluchów z Akcji.

Możesz dziś  pomóc naszym podopiecznym, pomagając jednocześnie sobie!

Nasze aktywne licytacje:


Trzy niezależne licytacje z Atelier Kamy Ostaszewskiej
Kontynuując współpracę Akcji Charytatywnej Panny Młode z Atelier Kamy Ostaszewskiej (www.suknie-slubne.poznan.pl) niniejszym rozpoczynamy licytację uszycia na miarę, jednego z prezentowanych poniżej modeli.
Zwyciężczyni licytacji sama wybierze sobie jeden z prezentowanych modeli i zostanie on uszyty specjalnie na jej sylwetkę! :) Zapraszamy do licytacji wymarzonej sukni ślubnej ! 
Dzięki wspaniałomyślności fotografika Piotra Bryji (www.piotrbryja.com) już dziś zapraszamy  do licytacji sesji zdjęciowej ślubu i życzeń oraz pleneru ! Cały dochód z licytacji będzie tradycyjnie przekazany na chorego malucha ! Licytuj swoją sesję zdjęciową w kościele i plenerze !
Pracownia Ślubna Kamy Ostaszewskiej (www.ostaszewska.com) przekazała na licytację charytatywną pełną stylizację ślubną. Przedmiotem licytacji jest makijaż i fryzura zarówno próbna jak i ta w dniu ślubu. Serdecznie zapraszamy !
 

Licytuj dla Siebie lub licytuj w ramach upominku dla kogoś bliskiego. Baw się z nami i pomagaj!

Uwaga !

Licytacja wymaga  zarejestrowania się w serwisie www.panny-mlode.pl i akceptacji regulaminu naszych licytacji, uzyskane dane służą wyłącznie weryfikacji prawdziwości składanych ofert i będą wykorzystane na potrzeby niniejszych licytacji.

Licytacja odbywa się w formie KOMENTARZY pod daną licytacją – w pole komentarza wprowadzamy wyłącznie oferowaną kwotę w PLN (np. 1250 ). Wszelkie uwagi i pytania należy przesyłać na adres mailowy kontakt@panny-mlode.pl lub poprzez  formularz kontaktowy, a nie wprowadzać w pole komentarza!

12 lutego 2010 zakończyła się licytacja Vouchera na romantyczną Noc Poślubną w Hotelu Sheraton!

Wielkie serce okazali Asia i Zbyszek, swoją wygraną odebrali w marcu 😉 Zdjęcia z ich NOCY W SHERATONIE znajdziecie TUTAJ!


Chcę wziąć udział w licytacji rejestracja

Nasze zrealizowane licytacje i odebrane wygrane 😉