Panny Młode

Makijaż i fryzura

Panny Młode proszone są o pojawienie się na sesji we własnoręcznie zrobionym makijażu oraz ułożonej fryzurze.

Tego dnia o poranku wesprze nas technicznie z fryzurami Małgosia Frątczak, Anna Wojnowska oraz Studio Metamorfozy. Zerknie na fryzury, nada ostateczny blask, pomoże w drobniejszych podpięciach, grzywkach i innych 'finalnych” akcjach, ponieważ jest sama a nas kilkadziesiąt – raczej nie uda jej się wykonać całościowych fryzur ślubnych więc proszę to wziąć pod uwagę.
Sesja rozpoczyna się w godzinach porannych – i technicznie niemożliwe jest wykonanie kilkudziesięciu makijaży i fryzur przed sesją.

Aczkolwiek idąc Wam naprzeciw udało się zorganizować wsparcie dla tych, którym elegancki i trwały fotograficzny makijaż nie do końca się udaje. Około dwóch godzin przed sesją pojawią się w miejscu spotkania 4 wizażystki – makijażystki za co im serdecznie dziękuję. Będą to trzy fantastyczne dziewczyny Kinga Szczęsnowska Błoszyk, Danuta Sierzchuła, Michalina Bromberek z salonu kosmetycznego IMAGE oraz Paulina Kupsik z Qferpracowni. Pomogą na ile będą w stanie , aczkolwiek należy podobnie jak w przypadku fryzury brać pod uwagę, że nie uda im się zrobić wszystkiego.

Poprzedni wpis

Kontynuacja

Następny wpis

W 2009 roku pomagamy Amelce!