AktualnościPanny Młode

Panno Młoda – miej oczy i uszy szeroko otwarte! :)

pytanie-na-sniadanieDSC_0784Droga Panno Młoda – tegoroczna lub z dłuższym stażem.

Tej wiosny miej oczy i uszy szeroko otwarte!   tylko dzięki Twojej pomocy Akcja faktycznie pomoże dzieciom. Jeśli każda z Uczestniczek poświęci choćby kilka godzin na poszukiwania Darczyńce w swoim otoczeniu, dzieci z edycji 2017 będą miały realne wsparcie finansowe na kilka miesięcy!

Każdy Darczyńca, który wie, że bawiąc się z nami charytatywnie i finansując leczenie oraz rehabilitację dzieci, sam może wiele zyskać – jest ważny. Wiele osób chcących się zaangażować masz w swoim otoczeniu, zwykle im mniej wspólnego mają ze ślubem tym lepiej, dlatego nie jest to tak oczywiste 🙂

LEon-fundacja-maja-przyszloscTej wiosny miej oczy szeroko otwarte, rozejrzyj się, może wśród bliskich, znajomych lub w drodze do pracy, mijasz firmę, sklep, które chciałyby się włączyć do naszej Akcji, ale jeszcze o tym nie wiedzą? Porozmawiaj sama lub poproś Koordynatora o kontakt z konkretną osobą. Efekty swojego zaangażowania zobaczysz w dniu Akcji oraz wiele miesięcy po niej. Satysfakcja i radość będzie co najmniej potrójna – pozyskasz Darczyńcę, wykonasz TE zdjęcia oraz zobaczysz efekt jaki pozyskane środki dadzą dziecku! Bądź z nami nie tylko w sierpniu, ale już od dziś!

PM2014_www_wpis

 

 

Poprzedni wpis

Zgłoszenia do akcji PM2017 w 5 miastach!

Następny wpis

Kacper - Podopieczny Akcji 2017 w Poznaniu