Współpraca

Współpraca może przybrać trzy główne formy: patronat (osobowy i medialny), współorganizację oraz sponsoring, które nie wykluczają się nawzajem.

Patronat Medialny i promocja

Patronat obejmują nad akcją media – telewizja, radio oraz wydawnictwa prasowe. W latach ubiegłych informacje i relacje z Akcji pojawiały się m.in. w Magazynie Ślubnym, Głosie Wielkopolskim, Radiu Merkury, Radiu Eska, WTK, TVP Poznań, Polsacie TVN (Dzień Dobry TVN) oraz TVN24, a także na wielu portalach internetowych. Więcej w zakładce Media o Nas.

W zamian za Patronat oficjalny podmiot patronujący jest promowany w kontekście danej edycji na stronach Akcji oraz w konkretnych przypadkach także w publikacjach z Akcją związanych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy także osoby fizyczne. Osobowy Patronat Medialny obok funkcji reklamowych buduje także pozytywny wizerunek.

Patronat Osobowy i instytucjonalny może się wiązać wyłącznie z promowaniem Akcji, może także przybrać formę datku finansowego dla dziecka.

Odpowiedzialność społeczna firm – współpraca

Jako sponsor możesz pomóc – pomagając jednocześnie sobie!

Sponsoring obejmuje firmy, instytucje i osoby, które na czas akcji udostępnią materiały umożliwiające wykonanie dla firmy płatnych zdjęć reklamowych. Przekazując środki na rzecz naszej akcji – bezpośrednio konto dziecka, masz szansę na otrzymanie wyjątkowych materiałów reklamowych do wykorzystania marketingowego.

Wiele Firm biorąc za przykład korporacje międzynarodowe powołuje własne działy i jednostki organizacyjne mające na celu działania prospołeczne z wykorzystaniem zasobów firmy. Wykorzystuje się do tego możliwości techniczne firmy, produkty, zasoby ludzkie, ale przede wszystkim przychody.

Nie każde Przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na kosztowne działanie reklamowe, czy też powołanie fundacji w Firmie. Nasza Akcja jest właśnie dla takich Przedsiębiorców. Świadomych swoich możliwości, oraz świadomych zysków z jednorazowego kosztu.  Biorąc udział w Akcji w zamian za określoną wpłatę na rzecz dziecka otrzymujesz profesjonalne zdjęcia kilkudziesięciu pięknych Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie z Twoim produktem lub w wybranej scenerii związanej z Twoją działalnością!

Dodatkowo gwarantujemy dużą dawkę długofalowego pozytywnego PR-u w mediach jako firmy świadomej i zaangażowanej społecznie! Akcja ma już za sobą dwie Edycje i żyje w świadomości ludzi już od kilku lat.

Ty i Twoja Firma także możecie pomóc.

Nie bądź obojętny.

Współorganizacja

W ramach współorganizacji ważna jest obsługa techniczna imprezy – fotografowie i kamerzysta, obsługa cateringowa, przewozowa (transport Uczestniczek) oraz wizaż.

Współorganizacja może również przybrać formę koordynacji regionalnej w przypadku organizacji Akcji w innym niż Poznań (centrala) mieście.

Pomóż nam POMAGAĆ !

Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób/firm chętnych do wzięcia udziału w promocji, organizacji Akcji i ewentualnie do Sponsoringu

Pomóżmy sobie nawzajem! kontakt.

Przede wszystkim zapraszamy do udziału Panny Młode – wspaniała zabawa oraz niepowtarzalna okazja, by ponownie założyć ślubną kreację i poczuć Magię! Niesamowita zabawa i cudowna pamiątka, a jednocześnie pomoc małej istocie w potrzebie.

Cel jest szczytny, a akcja wyjątkowa!
ZAPRASZAM

Agnieszka Kuźma – Zywert