Akcja Charytatywna Panny Młode Poznań 2013


WSPÓŁKOORDYNATOR 
AKCJI W POZNANIU
dans deux logo
PARTNERZY I SPONSORZY
logo kompania piwowarska
IBB Andersia Hotel LOGO2
oaza_logo_
galeria pestka
digital24
 harmonia spa logo white
logo wgm
logo duda koprowska
WAWRZYNOWICZ logo
oriflame
 PATRONAT MEDIALNY
DEMO_magazyn slubny
1GMP_LOGO

NM_naszemiasto

GW

logo wtk

epoznan
FOTO&VIDEO
Logo_New_M&M Studio
Nayapl-fotografia300px.png
 witoldspisz
retrofocus
fotoben 

Tradycyjnie od lat spotkaliśmy się w Poznaniu, skąd rozpoczęła się historia Akcji Panny Młode. Z nieśmiałego pomysłu powstała wyjątkowa wspólna akcja wielu firm, instytucji i osób prywatnych. Organizatorem Akcji jest Fundacja Mają Przyszłość

„Panny Młode” to wyjątkowa charytatywna sesja zdjęciowa. Kilkadziesiąt Panien Młodych w bieli koronek i satynie pozuje do zdjęć w znanych plenerach miasta oraz ujęć sponsorowanych. Więcej szczegółów o samej Akcji czytaj tutaja także na www.panny-mlode.pl oraz na Facebookowym profilu Akcji

25 sierpnia 2013 roku – to był nasz dzień! Prawie 100 Panien Młodych  z Wielkopolski raz jeszcze założyło swoje suknie ślubne, by przy wsparciu sponsorów i partnerów Akcji nieść pomoc 5 letniemu Hubertowi, zmagającej się z wadą serca i autyzmem! Zapraszamy do zapoznania się z jego historią.

Dziś nadal można pomóc Hubiemu– obejrzyj fotografie w galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz pomóż nam pomagać dzieciom.

Możesz to zrobić kupując jednocześnie coś dla siebie na naszych licytacjach charytatywnych na Allegro lub wspierając nas na SiePomaga:

Możesz także pomóc chłopcu, przekazując środki na rachunek zbiórki publicznej. Wpłat cały czas  można dokonywać na konto Fundacji: tytuł przelewu: „Hubert Przybylski – darowizna na rehabilitację i leczenie” Fundacja Mają Przyszłość, ul.Młyńska 45, 62-070 Konarzewo Alior Bank, nr rachunku 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568 Wpłaty kierowane tytułem „na realizację celów statutowych”, będą przekazywane w całości na wszystkie dzieci objęte pomocą.

TU DZIAŁAMY  W POZNANIU  na FACEBOOKU – ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO POMAGANIA!

W dniu Akcji w godzinach porannych spotkaliśmy się w hotelu IBB Andersia 5*. W tym wyjątkowym miejscu w centrum miasta kilkadziesiąt Panien Młodych przygotowywało się do całodziennej akcji (makijaże, fryzury, ubiór sukien ślubnych), a także pozowało do zdjęć  w pięknych wnętrzach hotelu (w restauracji, pokojach, na basenie i tarasie, a także w holu).

Catering dla Panien Młodych zapewniła restauracja Oaza Strzeszyn, która zaprasza także na weekendowe obiady rodzinne lub romantyczne kolacje we dwoje.

Suknie ślubne w 2013 roku dla Uczestniczek, które z istotnych powodów swoich sukni już nie miały, zapewnił wyjątkowy salon Jolanty Dudy – Koprowskiej. Panny Młode mogły zaprezentować się w oryginalnych kreacjach, a w jednym przypadku w dość odważnej 🙂

Patronat Medialny nad tegorocznym wydarzeniem pełnił Magazyn Ślubny, Gazeta Mosińsko – Puszczykowska, a także WTK oraz portal epoznan.pl .

Ponownie w swoje progi zaprosiła Panny Młode Kompania Piwowarska – lider branży piwowarskiej w Polsce. Uczestniczki pozowały w niezwykłych miejscach: we wnętrzu antycznej kadzi piwnej, wśród użytkowanych kadzi do warzenia piwa oraz w naczepie tira.

Poznańskie Panny Młode zawitały także do Galerii Pestka, która zachwyca swych klientów przestronnymi wnętrzami, jak
i obszernymi pasażami, dzięki czemu zakupy w tym miejscu to prawdziwa przyjemność. Uczestniczki akcji fotografując się na ruchomych schodach, czy w oszklonej windzie wzbudzały zainteresowanie przechodniów.

Firma Wawrzynowicz powstała w 1993 roku i specjalizuje się w:
– przewozach krajowych i zagranicznych
– organizacji przewozów pracowniczych, wycieczek szkolnych, imprez okolicznościowych, motywacyjnych. Podstawowym celem jest zadowolenie klienta, co realizują poprzez gwarancję niezawodności, komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy, a kierowcy autobusów wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą znajomością zaplanowanych tras. W2013 roku była to trasa z Pannami! Dwóch sympatycznych kierowców w dwóch ekskluzywnych autokarach przewoziło uczestniczki po ulicach Poznania i okolic.

Do Akcji w 2013 roku,  podobnie jak i w roku 2012 przyłączyła się Wielkopolska Grupa Motocyklowa. Nie zabrakło więc ryku silników i lśniących maszyn. Z parkingu Makro potężna grupa motocyklowa wraz z uczestniczkami w sukniach ślubnych przejechała na Stary Rynek. Na miejscu były wspólne fotografie z Hubertem – podopiecznym akcji w Poznaniu, motocyklistami z WGM oraz poznaniakami ofiarującymi datki do puszek.

Tego dnia fotografami byli: znana z edycji 2012 Naya Fotografia oraz Adrian Wykrota, Witold Spisz i Marcin Melanowicz, na co dzień zajmujący się nie tylko fotografią ślubną, ale i komercyjną, portretową oraz dziecięcą. Akcję w postaci filmów wideo uwieczniło M&M studio, specjalizujące się w produkcji filmów o charakterze reklamowym bądź szkoleniowym, ale również filmów z tradycyjnych imprez okolicznościowych. Lampy do wielu zdjęć oraz część sprzętu fotograficznego udostępnił równoczesny sponsor leczenia dzieci Digital24.pl

Pełnometrażowy film z AKCJI można obejrzeć poniżej. ZAPRASZAMY!

Poznańskie Panny Młode wspierała także renomowana i znana na całym świecie marka Oriflame. Przemiłe Panie wyczarowywały piękne i delikatne makijaże na twarzach uczestniczek.

O kompozycje kwiatowe zatroszczył się Dans Deux, na co dzień zespół oddanych Narzeczonym konsultantów ślubnych.

Żałujemy, iż firma Aqua Service nie wywiązała się z umowy w dniu Akcji. Dziękujemy Kompanii Piwowarskiej za wsparcie w tym zakresie.

Rejestracja na akcję Panny Młode 2013 w Poznaniu przekroczyła liczbę 170 Zgłoszeń i związaną z tą logistyką w dn.21.06.2013 zgłoszenia zostały zamknięte.

 

 Galeria zdjęć z Akcji Panny Młode w Poznaniu

 

E-mail kontaktowy dla Sponsorów, Partnerów, Mediów i Uczestniczek edycji poznańskiej:
pm@majaprzyszlosc.org.pl lub kontakt@panny-mlode.pl