Akcja Charytatywna Panny Młode Trójmiasto 2013

 

WSPÓŁORGANIZATOR AKCJI
 logo Semper in Flore
SPONSORZY I PARTNERZY
sofitel_grand_sopot_logo
Logo_GP_
Magda-salon sukni
 centrum_wzgorze
ikar
Logo amberia
 studio kleopatra
 Różany Ogród
oriflame
PATRONAT MEDIALNY
pomorski_info_logotyp kopia
gwe24_logo_z_pl
express
 GDANSK_101_7_FM
Logo_TTM
logo Norda_FM
FOTO & VIDEO
logo-fejs
fotoinlove
logo 300 dpi CMYK
photoyoung
ankaralab_logotyp

Poznańska Akcja Charytatywna Panny-Młode, której Organizatorem jest Fundacja Mają Przyszłość, rozniosła się po Polsce niczym wirus 😉
Kilkadziesiąt panien Młodych z Trójmiasta, a kilkaset w całej Polsce w 4 pozostałych lokalizacjach, wzięło udział w jedynej w swoim rodzaju charytatywnej sesji zdjęciowej, w mniej lub bardziej znanych zakątkach Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz w miejscach sponsorowanych po to,aby dać szansę małemu podopiecznemu Akcji. W tym roku po raz pierwszy, mogłyśmy wspomóc potrzebujące dziecko z  Naszego regionu: 4-letniego Kacpra, zmagającego się z najcięższym rodzajem zaniku mięśni – dystrofią Duchenn’a. Zapraszamy do zapoznania się z jego historią.

Panny Młode podbijały Miasto 25 sierpnia 2013 ! Więcej szczegółów o samej Akcji czytaj tutaja także na www.panny-mlode.pl oraz na Facebookowym profilu Akcj.
Dziś nadal można pomóc Kacprowi– obejrzyj fotografie w galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz pomóż nam pomagać dzieciom.

Możesz to zrobić kupując jednocześnie coś dla siebie na naszych licytacjach charytatywnych na Allegro lub wspierając nas na SiePomaga:

Kacper Jung-iczMożesz także pomóc Kacprowi, przekazując środki na rachunek zbiórki publicznej. Wpłat na chłopca cały czas można dokonywać na konto Fundacjitytuł przelewu: „Kacper Jungiewicz – darowizna na rehabilitację i leczenie”.
Fundacja Mają Przyszłość, ul.Młyńska 45, 62-070 Konarzewo Alior Bank, nr rachunku 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568 Wpłaty kierowane tytułem „na realizację celów statutowych”, będą przekazywane w całości na wszystkie dzieci objęte pomocą w 2013.

TU DZIAŁAMY  W TRÓJMIEŚCIE na FACEBOOKU – ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO POMAGANIA!

25 sierpnia 2013 Trójmiasto było Nasze!

Koordynatorem Regionalnym Akcji była Kamila Studzińska.
Współorganizatorką Akcji była Agnieszka Mazur- Kołtuniak, która fachową ręką przygotowała dla Panien kompozycje kwiatowe w ramach swojej działalności w semperinflore.eu
Współpracy podjęła się także Pani Ewa Duchnowska- Niklas, która podarowała na aukcję Fundacji Mają Przyszłość unikatową biżuterię,a także fotografowie: Pan Marek Demczuk( studio afif), Pani Anna Grunwald (Melrose) oraz Państwo Magdalena i Sławomir Chacińscy( Fotoinlove).
Film z tej wyjątkowej akcji zobaczyliśmy dzięki Photoyoung, których cechą charakterystyczną jest młodość, świeżość pomysłów i zapał.

Sukienki dla Pań, które z uzasadnionych powodów nie mogły założyć własnej, przygotowała wyjątkowa osoba – Pani Elżbieta  Barańska (Salon Sukien Ślubnych Magda).

Trójmiejskie Panny Młode w zakresie makijażu i wizażu przygotowały do Akcji:
Studio Kleopatra – miejsce, które pokocha każda kobieta. Świadczy ono bowiem usługi zarówno w zakresie fryzjerstwa, jak i kosmetyki.
Różany Ogród – niecodzienne miejsce prowadzone przez Panią Danusię to połączenie piękna i relaksu.
– wsparcie zaoferowała także firma Oriflame.

Dzięki uprzejmości Pana Łukasza Staniszewskiego Panny jeździły Kultowym Ikarusem :)))

Poranne przygotowania i pierwsza nadmorska sesja odbyły się dzięki gościnności  Sofitel Grand Hotelu w Sopocie!

Można Nas było także spotkać w Galerii Przymorze w Gdańsku oraz w Centrum Wzgórze w Gdyni – w dwóch wspaniałych galeriach, które dla trójmiejskiego podopiecznego postanowiły połączyć swe siły! W innych plenerach trójmiejskich – na Slwerze Kościuszki czy deptaku Uczestniczki zapraszały do wspólnych zdjęć, to jedna z możliwych form wsparcia Kacperka drobnym datkiem w zamian za niecodzienne zdjęcie z kilkudziesięcioma Paniami w bieli.

Patronat medialny nad Akcją w Trójmieście roztoczyło Radio Plus, Norda FM, ekspress, oraz gwe24.pl, a także pomorski.pl oraz telewizja TTM (Twoja Telewizja Morska). Wspierała Nas także Miasto Gdynia.

Skąpane w fontannie, ale szczęśliwe Panny Młode trafiły w ręce Mężów, Ojców, Sióstr późnym popołudniem, w ręcznikach ponieważ finał Akcji odbył się jak co roku w… WODZIE 🙂

Pełnometrażowy film z AKCJI można obejrzeć poniżej. ZAPRASZAMY!

Dziękujemy wszystkim Paniom, które zdążyły się zarejestrować i dołączyły do wspólnej zabawy! 🙂

Wszelkie zainteresowane patronatem, sponsoringiem oraz współpracą w przyszłej edycji zapraszamy do kontaktu: pm@majaprzyszlosc.org.pl lub kontakt@panny-mlode.pl

Galeria zdjeć z Akcji Panny Młode w Trójmieście