AktualnościEdycja 2015PartnerzyPoznań 2015

Witold Spisz Fotografia

Witold Spisz to artysta specjalizujący się w fotografii ślubnej. Dokumentuje przygotowania ślubne i wesela oraz organizuje wyjątkowe sesje plenerowe. Wykonuje także sesje zdjęciowe dla najmłodszych. O jego profesjonalizmie świadczy długa lista referencji.

Witold o sobie:

Dlaczego fotografujesz?

Fotografia jest moim sposobem na pokazanie świata jakim go widzę, z jego pozytywami i negatywami. z tym co ucieka nam, co zabiera nam współczesna cywilizacja i poprawność polityczna. Dziś słynne zdjęcie Henri Cartier-Bresson, Rue Mouffetard 1952 przedstawiającego chłopca z dwiema butelkami nie ma prawa powstać.

Para młoda, którą zapamiętasz i dlaczego?

Zapamiętuje pary młode, które są otwarte na propozycje fotografa. Które dają mu wolną rękę podczas przygotowania reportażu, a ślub nie jest listą „zdjęć – życzeń”, które trzeba odfajkować bo wypada. Ślub to tygiel gorących, namiętnych szalonych chwil i emocji, które pragnę zachować. Z takimi PM czesto zachowuję kontakt odwiedzając je nawet za granicą robiąc im sesje ciązowe, czy noworodkowe parę lat później.

Dlaczego bierzesz udział w Akcji Panny Młode?
Jeśli chce się pomagać, a w każdym człowieku tkwi odrobina altruizmu,nawet tym najgorszym należy pomagać poprzez działania na których się zna. Jedną z dziedzin jakie opanowałem dość dobrze, bo do doskonałości mi bardzo daleko jest fotografia. A już żartobliwiej, który to fotograf nie oprze się wdziękowi Panny Młodej, a gdy ich są setki…..

 

Poprzedni wpis

WGM Wielkopolska Grupa Motocyklowa

Następny wpis

Beauty Art