Akcja Charytatywna Panny Młode Wrocław 2013

SPONSORZY I PARTNERZY

 arkady wrocławskie
 wizaz candy studio
 Aquapark Wrocław
logo flossmann
LOGO MPK
Logo HT nowe
BARKA_TUMSKA_LOGO
glorioza_logo-kalendarz
kwiaciarnia DBFLORIST
skytower003
 FOTO & VIDEO
foto wiktoria wilk
weronika logo art of look
logo_wokutunermedia1
CATERING 
zloty2bialetlo

Panny Młode podbijały Miasto 25 sierpnia 2013 ! To wyjątkowa sesja zdjęciowa o charakterze charytatywnym kilkuset Panien Młodych, jednego dnia w kilku miastach Polski. Więcej szczegółów o samej Akcji czytaj tutaja także na www.panny-mlode.pl oraz na Facebookowym profilu Akcj. Podopiecznym tej edycji Akcji we Wrocławiu został 5-letni Nikodem! Szczegóły na jego podstronie, w witrynie internetowej Organizatora Akcji: Fundacji Mają Przyszłość.

Akcja Panny Młode 25 sierpnia 2013 odbyła się także w pięknym Wrocławiu! Szczegóły poniżej, a tu zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia. Możesz pomóc nam pomagać dzieciom.

Najłatwiej to zrobić kupując jednocześnie coś dla siebie na naszych licytacjach charytatywnych na Allegro lub wspierając nas na SiePomaga:

Nikodem_majaprzyszlosc.orgMożesz także pomóc Nikodemowi , przekazując środki na rachunek zbiórki publicznej. Wpłat na chłopca cały czas można dokonywać na konto Fundacjitytuł przelewu: „Nikodem Kwas – darowizna na rehabilitację i leczenie”.
Fundacja Mają Przyszłość, ul.Młyńska 45, 62-070 Konarzewo Alior Bank, nr rachunku 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568 Wpłaty kierowane tytułem „na realizację celów statutowych”, będą przekazywane w całości na wszystkie dzieci objęte pomocą.

TU DZIAŁAMY  Z WROCŁAWIANKAMI na FACEBOOKU – ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO POMAGANIA!

Ten dzień rozpoczął się w wyjątkowej restauracji we Wrocławiu. Z samego rana w Hotelu Tumskim i Restauracji Barke Tumska, Panny Młode pojawiły się na przygotowania  w centrum miasta, nad Odrą.

Wrocławskie Panny Młode fotografowali podczas Akcji Wiktoria Wilk oraz Weronika Krysiak (ArtOfLook), a także Mateusz Pietrońa za film odpowiadali znawcy produkcji filmowej – Wokutuner media Lampy, GoPro do zdjęć podwodnych udostępnił równoczesny sponsor leczenia Nikodema firma Digital24.pl

O wygląd uczestniczek, a w szczególności o ich wizaż i fryzury zadbało Candy Studio – zgrany zespół specjalistów od kolorów, fryzur, makijażu i fotografii, który na co dzień służy swym doświadczeniem w wyjątkowym salonie w klimacie retro, przyciągającym nie tylko miłośników amerykańskiego pinup.

Bukiety dla wrocławskich Panien Młodych przygotowały kwiaciarnie Glorioza oraz dbFlorist, tworząc kompozycje łączące sztukę florystyczną, pasje i serce.

Catering dla uczestniczek we Wrocławiu zapewnił Zajazd Pod Kasztanami – lokal specjalizujący się przede wszystkim w organizacji wesel, eventów i bankietów.

Wsparcie dla Nikodema zaoferowała jako pierwsza galeria handlowa Arkady Wrocławskie. Do akcji włączył się również wrocławski Kompleks Sky Tower. To tu „biznes i handel łączą się z codziennym życiem na najwyższym poziomie”.

Do wrocławskiej Akcji przyłączył się także AquaPark Wrocław – miejsce wodnych zabaw dla dużych i małych. Przekazano na ręce NIkodema karnet na 9 miesięcy na basen – zajęcia z mamą lub terapeutą! Wzruszenie ściskało gardło nie tylko Mamy Nikosia, ale i Uczestniczek.

Wrocławskie Panny Młode w dniu akcji poruszały się autobusem udostępnionym dzięki uprzejmości MPK WROCŁAW.

Dzięki uprzejmości Salonu Sukien Ślubnych FLOSSMANN przy ul. Piłsudskiego 82,możliwe było odzianie w biel i koronki wrocławskie uczestniczki, które z istotnych względów nie mogły pojawić się w dniu Akcji we własnej kreacji ślubnej.

E-mail kontaktowy dla Sponsorów, Partnerów, Mediów i Uczestniczek edycji wrocławskiej:
pm@majaprzyszlosc.org.pl lub kontakt@panny-mlode.pl

Galeria zdjęć z Akcji Panny Młode we Wrocławiu