2017AktualnościBydgoszcz 2017Edycja 2017Inowrocław 2017Panny MłodePoznań 2017Top NewsWarszawa 2017Wrocław 2017

„Zrób sobie zdjęcie z Pannami, by pomóc dziecku!” wroclaw.dlawas.info

 

W niedzielę, we Wrocławiu spotkasz Panny Młode, które będą pozować do sesji… bez mężów. Każdy przechodzień będzie mógł zrobić sobie „ślubne” zdjęcie z panną młodą, a nawet kilkoma. Wszystko po to, by pomóc choremu Patrykowi. Akcja odbędzie się w 5 miastach jednego dnia: 27 sierpnia, później środki będą zbierane w sieci.

Nie są to Panny Młode z piekła rodem, a wolontariuszki o złotych sercach, które zbierają fundusze dla podopiecznych akcji charytatywnej „Panny Młode”.

W najbliższą niedzielę Panny Młode będzie można spotkać w hotelu Mercure od godz. 7.00.  Na „podbój” miasta wyruszą ok. godz. 9.00. Przystankami na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć będą: Papugarnia Wrocław, Pasaż Grunwaldzki, Renoma, Forma Płynna, Park Trampolin Jump World, Rynek oraz Zamek Topacz. Akcja zakończy się ok. godz. 18.00.

Link do calego artykułyu online:
www.wroclaw.dlawas.info


Każdy ochotnik za zdjęcie z Pannami Młodymi (jesli nie zostanie wykonane aparatem przechodnia otrzyma zdjęcie na swój adres e-mail) wspiera Akcję wrzucając drobny datek na leczenie Patryka do puszki.

Pieniądze można wpłacać też on-line za pośrednictwem platformy  https://fanimani.pl/zbiorka/panny-mlode-wroclaw-dla-patryka/

CEL AKCJI:

Zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Patryka Mik. Patryk to wojownik wyjątkowy. Urodził się w październiku 2014 roku w 6-stym miesiącu ciąży jako skrajny wcześniak. Ważył mniej niż torebka cukru – 960g, a mierzył 38 cm. Dostał 6 punktów APGAR. Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem, m.in.: wylewy krwi do mózgu IV stopnia, leukomalacja, perforacja jelita (3 operacje za nim) z zapaleniem otrzewnej i sepsą, retinopatia III stopnia, której konsekwencją był wykonany laser na oczka, dysplazja oskrzelowo-płucna, niedokrwistość wcześniaków z licznymi transfuzjami krwi. Spędził w szpitalu 123 długie dni.

Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem m.in Mózgowe Porażenie Dziecięce, czy duże problemy ze wzrokiem,  dlatego od wyjścia ze szpitala jest pod opieką rehabilitantów, neurologa, pulmonologa, audiologa, neonatologa, chirurga i okulisty. Patryk jest wesołym i kontaktowym 3-latkiem, aby móc dalej się rozwijać potrzebuje dość dużych nakładów finansowych, gdyż rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny oraz liczne wizyty u lekarzy i specjalistów wyczerpują nakłady budżetu rodzinnego.

 

Poprzedni wpis

Anita Krysztofiak Fotografia jest z nami

Następny wpis

Panny Młode dla Maluszka ino.online.pl