Edycja 2022

Dziękujemy za nieustające zaangażowanie oraz wiarę w magię i moc białej sukienki przy lokalnej współpracy osób i firm.
W tym roku Fundacja Mają Przyszłość, organizator Akcji, obchodzi swoje 10-lecie.  Z tej okazji powróciła nasza flagowa Akcja dobroczynna – z Twoją pomocą wszystko się uda! 

współpraca

Zachęcamy do wspólnej zabawy charytatywnej w sierpniową niedzielę, 28.08.2022, ,ale także kilka tygodni po niej, gdy publikować będziemy zdjęcia i filmy z Akcji, wykonane u naszych Partnerów i Darczyńców – firm z ogromnym sercem, mimo trudnych ostatnich 3 lat w Polsce i na świecie.
Baw się z nami w Poznaniu lub online – udostępniaj zdjęcia, filmy, komentuj, publikuj i przekazuj innym link do skarbonki Fabiana – tegorocznego podopiecznego Akcji!

Ze zdjęcia uśmiecha się do Ciebie Podopieczny tej edycji – Fabian.  Mieszka  wraz ze swoją kochającą i pomysłową mamą w Obornikach w Wielkopolsce. Mimo ogromu dolegliwości, z którymi się boryka, na co dzień jest radosnym i ciekawskim nastolatkiem. Jego historię poznasz klikając TUTAJ.

SKARBONKA Fabiana jest WIRTUALNA, ale pomoc jak najbardziej REALNA!

przelew tradycyjny: Fundacja Mają Przyszłość
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: „Fabian Nogalski – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Obserwuj Akcję na bieżąco na naszym głównym profilu Akcji PM na Facebooku (klik)
Znajdziesz nas także na Instagramie Fundacji Mają Przyszłość (klik)
Filmy z wcześniejszych edycji i naszych działań: HaveAFutureOrg na YT

Bieżącą edycję zaczynamy w Hotelu IBIS Poznań Północ, gdzie po słodkim śniadaniu dzięki IzaMakesCakes, z pomocą fantastycznych wizażystek: Nory Wolniewicz, Beaty Błachowiak   oraz stylistek fryzur Justyny Gania i Oazy Piękna, przygotujemy nasze Wolontariuszki, prawdziwe Panny Młode z różnym stażem, do tego wyjątkowe dnia. O materiał zdjęciowy z całodziennej sesji zadba Kamila Pietz, Dominika Szymczak oraz Magda Hołubowicz, a z kamerą towarzyszyć nam będzie Kamil Hołenko. Odwiedzimy wiele fantastycznych miejsc z wielkim sercem, których usługi polecamy najserdeczniej. Koła, piasty, felgi, sztyce i wiele innych komponentów rowerowych produkuje dla Was DT Swiss. W centrum Poznania warto zatrzymać się w wyjątkowym Hotelu Liberté 33, BW Premier Collection lub chcąc przestrzeni nad jeziorem polecamy Best Western Hotel Edison, który zaskoczy Was restauracją Lumiere oraz Winiarnią. Natomiast najwspanialszy relaks w Poznaniu zapewnia Spa 1306. Wsparcie otrzymaliśmy także ze sklepu online z produktami dla diabetyków i zdrową żywnością Sugar Cubes. oraz wyjątkowa agencja marketingowa Semcore. Przez cały dzień korzystamy  z autokaru Bobrowski Trans, by dostać się na poszczególne plenery fotograficzne.

O oprawę florystyczną zadba Ukwiecona Pracownia Twórcza, a całodniową obsługę transportową zapewnił doskonały Bobrowski Trans. Dopełnieniem podróżowania w komfortowym autokarze, będzie przejazd na motocyklach dzięki Przyjaciołom Fundacji: WGM Wielkopolskiej Grupie Motocyklowej, motocyklistom z WM40,  Gremium MC Poznań oraz Dark Devil MC Poland Koordynacją dnia w Poznaniu oraz online zajmują się fantastyczne Wolontariuszki fundacji: Kasia, Anita, Ela, Agata oraz Agnieszka oraz Marek. O bezpieczeństwo w trakcie wodnego zakończenia akcji zadbał Paweł Kostka, z Drużyny RWR Synowie Posejdona, czyli Jednostki Ratownictwa Wodnego ze Swarzędza.

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy najserdeczniej za obecność tego dnia oraz wielkie serducho!

Kontakt dla mediów:
883135051

Kontakt dla Darczyńców oraz Sponsorów:
fundacja@majaprzyszlosc.org.pl

Sponsor Akcji_TADAR_Panny Mlode 2012_5864

Kontakt główny w sprawie Akcji PM2022
dla Panien Młodych i Partnerów:
pm@majaprzyszlosc.org.pl

 

9Edycja 2010_POSIR_fot. Arek Zaremba1

Pomóż nam pomagać dzieciom.
Dziękujemy!
Agnieszka k.Zywert
Prezes Fundacji Mają Przyszłość – Organizatora Akcji
www.majaprzyszlosc.org.pl