Panny Młode Poznań 2017

27 sierpnia 2017 w Poznaniu odbyła się 7 edycja Akcji Charytatywnej Panny Młode.

Koordynatorem Akcji jest Kasia Sarbaczewska (pm@majaprzyszlosc.org.pl) oraz Agata Beczkiewicz (agata.beczkiewicz@majaprzyszlosc.org.pl) – służą wsparciem dla Partnerów i Sponsorów oraz Uczestniczek

CEL AKCJI:  w roku 2017, w Poznaniu, wspieramy leczenie i rehabilitację Kacpra!

Kacper ma teraz 9 lat i już 4 operacje za sobą. Mimo tego jest radosnym i energicznym kilkulatkiem, którego rozwój intelektualny przebiega zdecydowanie lepiej niż motoryczny – fizyczny. Dlatego jego rehabilitacja trwa nieprzerwanie od lat, aby diagnoza, jaką jest w jego przypadku mózgowe porażenie dziecięce ( niedowład czterokończynowy) nie było dla niego wyrokiem.  Kacper jest pionizowany, uczy się chodzić, choć jeszcze długa droga przed nim. Na te chwilę tego nie potrafi i mam oraz babcia podnoszą go na co dzień.

Panny Młode z Poznania, z edycji 2017, chcą pomóc w stawianiu go na nogi i opłaceniu intensywnej rehabilitacji ????Wesprą nas w tym wyjątkowi Darczyńcy oraz Partnerzy tej edycji, a także uczestnicy pikniku w Wirach!

W dniu Akcji zebrano do puszek aż 6 347,70 zł
Wdzięczność nasza nie zna granic – podobnie jak Wasza hojność tego dnia!

Wspieram JakubaJeśli nie będziesz z nami w dniu Akcji 27 sierpnia w Poznaniu dokonaj wpłaty już dziś, nawet symbolicznie na konto:

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Kacper Kaminiarczyk – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Facebook Akcji Panny Młode – ogólny – KLIK
Wydarzenie na Facebooku: dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

WYJĄTKOWI DARCZYŃCY 2017:

ASTER Poznań firma specjalizująca się w dystrybucji olejów oraz samochodów Isuzu. Dystrybutor LOTOS Oil. Autoryzowany dystrybutor ELF i TOTAL. Autoryzowany dystrybutor ORGANIKA. Wyłączny importer koncentratu płynu do chłodnic ALMATIN, ALMATIN C12+ oraz ALPINE C12+. Ponadto sprzedaż produktów takich firm jak Mobil, Castrol, Shell, Orlen, Atas, Borygo, Valeo i innych. Obsługa serwisów samochodowych, stacji benzynowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm transportowych oraz zakładów przemysłowych.

Skodex Krotoski-Cichy Poznań – dealer samochodów marki Skoda. Należy do Grupy Krotoski-Cichy, jednej z największych w Polsce firm w branży samochodowej działającej od 1986 roku. Zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów, a także oryginalnych części i akcesoriów tej marki. Klientom oferuje profesjonalną obsługę posprzedażną i serwisową.

LullaBaby – sklep z artykułami dla dzieci – tam każda para znajdzie wszystko dla swojego maluszka.  Ogromny wybór produktów światowych marek oraz fachowa i pomocna obsługa.

Tarnowskie Termy – miejsce, w którym zadowolenie klienta i najwyższe standardy są najważniejsze. Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

Kontakt. Centrum Języków Obcych w Poznaniu – Kontakt to szkoła językowa z 15-letnim doświadczeniem. Charakteryzuje się dbałością o wysoki standard prowadzonych kursów. Organizują zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Oferują kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego i innych języków w małych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania. Kadra szkoły składa się ze świetnie wyszkolonych nauczycieli, wśród których są zarówno polscy lektorzy, jak i native speaker. Nauczanie jest ich sposobem na życie i pasją, którą starają się przekazać swoim słuchaczom.

PARTNERZY 2017:

Piknik z Motoryzacją Wiry – wydarzenie, które przyciąga wielu wspaniałych chcących pomagać ludzi. Praca Dominik Występski jest nieoceniona

Ibis Poznań Północ – miejsce niezwykłe, nowe na mapie Poznania, ale już zdobyło zaufanie klientów. Wybudowany w 2016 roku hotel ibis Poznań Północ znajduje się pomiędzy centrum Poznania a obwodnicą S11. Dysponuje 77 komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami z dostępem do Internetu, z czego jeden jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajdują się rówież w pełni wyposażona sala konferencyjna, centrum fitness oraz parking. Do dyspozycji gości jest Lobby bar czynny 24 h oraz restauracja. Przy korzystaniu z nawigacji sugerujemy wpisać ul. Forteczną w Suchym Lesie.

MotoArturTamilo SC – firma transportowa i nauka jazdy – od wielu lat z nami, zapewniają nam dojazd do darczyńców

Bobrowski-Trans – firma transportowa świadcząca usługi transportowe na najwyższym poziomie,

Weranda catering & events – najsmaczniejsze jedzenie w Wielkopolsce nie tylko serwowane w restauracjach, ale także możecie je zamówić do domu.

Oaza Piękna – Niezastąpiona Magdalena zadba o wasze fryzury,

GW Visage Grażyna Walczak dyplomowana Wizażystka-Stylistka i Stylistka fryzur oraz szkoleniowiec. Wykonuję makijaże i fryzury w domu klientki lub w miejscu uroczystości. Pracuję na terenie Poznania i okolic (m.in. Śrem, Środa Wlkp., Luboń, Kórnik, Puszczykowo, Swarzędz itp.) Od 5 lat związana z Folaroni Make-up Atelier Paris Poland. Jako Wizażystka marki zajmuję się prowadzeniem pokazów, warsztatów i innych szkoleń dla osób profesjonalnie zajmujących się makijażem. Jestem również doradcą klientek indywidualnych w zakresie makijażu i doboru kosmetyków. W wolnych chwilach pracuję przy sesjach fotograficznych. Wykonuję makijaże i fryzury ślubne w domu Panny Młodej lub w miejscu uroczystości.

MSM MAKE UP ARTIST – Wykonuje profesjonalne makijaże ślubne, wieczorowe, fotograficzne, fashion, beauty, charakteryzacja, reklama,tv, teledyski, film, prasa, indywidualna nauka makijażu. Ma wielkie serce do pomagania, przyjechała do Poznania aż z Dębna

Dart Daria Zawada makeup Wizażystka z pasją zaprasza na makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne oraz na sesje zdjęciowe.

Beata Błachowiak – Pasjonatka makijażu i pięknych rzęs… Dyplomowana wizażystka i stylista rzęs Zaprasza na profesjonalny makijaż oraz zagęszczenie i przedłużenie rzęs metodą 1:1

EGPhotography Ewelina tak pisze o sobie: „Fotografia jest moją największą pasją od zawsze. Możliwość uchwycenia chwili bądź przedstawienie rzeczy zwykłych z całkiem nowej, innej perspektywy daje mi wiele radości. Uwielbiam szukać piękna tam gdzie inni go nie dostrzegają. Jestem również miłośniczką sportu, jako trener personalny wysiłek fizyczny oraz zmagania z własnymi słabościami nie są mi obce, dlatego też w fotografii sportowej staram się, uchwycić każdą emocję oraz trud z którym zmierzają się sportowcy.” Już nie możemy się doczekać jej fotorelacji z Akcji.

Szymon Piestrzyński . Na co dzień związany z filmem, grafiką i fotografią, które z pasji zmieniają się w sposób na życie. Swoje umiejętności stale doskonali, a jego zakresem działań jest przede wszystkim reportaż, fotografia c\klubowa, sportowa czy krajobrazowa. Zadba on o to abyście miały filmową pamiątkę z Akcji.

Daria Koczorowska Photography to absolwentka Szkół Artystycznych ROE w Poznaniu. Zakochana w fotografii reportażowej, który jest jej pasją. Oprócz tego w jej portfolio znajduje się fotografia portretowa, klubowa czy sportowa.

Photoakoya  absolwentka Wielkopolskiej Szkoły Fotografii w Poznaniu, swoją przygodę z fotografią zaczynała od fotografii ślubnej i to ona jest najbliższa jej sercu. Aktualnie, oprócz fotoreportaży ślubnych, wykonuje również sesje ciążowe i rodzinne. Jako mama odkryła fascynujący świat fotografii dziecięcej, która przenosi ją często do kolorowego, bajkowego pełnego uśmiechu wymiaru

Wilczyński Fotografia tak pisze o sobie: Fotografia to dla mnie pasją, jestem samoukiem, który wciąż poszerza swoją wiedzę aby sprostać każdym wymaganiom . Zaczynałem od sesji studyjnych a teraz wykonuje zdjęcia plenerowe, studyjne, ślubne, portretowe a także motoryzacyjne i krajobrazowe.

Wielkopolska Grupa Motocyklowa WGM to działająca od pięciu lat grupa forumowa, zrzeszająca motocyklistów z całej Wielkopolski. Jej członkowie spotykają się na wspólnych spotach, organizują sezonowe atrakcje oraz biorą udział w różnych przedsięwzięciach.
WM40 Wielkopolscy Motocykliści 40+ to nie zrzeszona grupa motocyklistów, udzielająca się na zamkniętym forum internetowym.
  
NocnaJazda Bez Celu- Poznań Strona entuzjastów motocykli, którzy uwielbiają wieczorami i nocami latać na motocyklu po pustych Poznańskich ulicach.
etiflex -powstała w 2009 roku i jest kontynuacją wieloletniej rodzinnej tradycji poligraficznej. Naszym głównym profilem działalności jest produkcja etykiet samoprzylepnych. Ponadto dostarczamy również naszym klientom drukarki termiczne, termotransferowe oraz taśmy termotransferowe. Za jakość oferowanych produktów odpowiada doświadczony zespół i najwyższej jakości surowce wykorzystywane w procesie produkcyjnym.

Po obejrzeniu materiału warto docenić Uczestniczki i pomóc im, dokonując wpłaty na Kacpra – KLIK 😉

Zapraszamy na film oraz krótszy zwiastun (trailer) z Akcji 2017!

Film:
YouTube Preview Image

Trailer:
YouTube Preview Image

Aktualności Poznań