O co chodzi w Akcji?

Początki

W 2008 roku podczas przygotowań do własnej uroczystości ślubnej pojawiła się nieśmiała myśl, aby wykorzystać  jeden z najważniejszych dni w życiu na zrobienie czegoś dobrego dla innych. Z tego nieśmiałego pomysłu narodziła się idea Panien Młodych –  aby przy okazji tego wspaniałego wydarzenia, podzielić się szczęściem z chorymi dziećmi. Nie jest to jednak działanie w pojedynkę na własnym ślubie, a wspólna sesja zdjęciowa kilkuset Panien Młodych w blasku fleszy i kamer. Od 2008 r, w letnią niedzielę, każda Panna Młoda może pomóc potrzebującemu Maluchowi swoja obecnością, a w ciągu miesięcy poprzedzających Akcję wspierać nas w jej Organizowaniu.

Cel akcji?

Pomoc dziecku poprzez dobrą zabawę i sponsoring oraz pozytywny PR i reklamę.

Dla Panien Młodych z różnym stażem to dobra zabawa, niepowtarzalna pamiątka, okazja by ponownie poczuć magię ślubnej sukni i zabłysnąć w świetle fleszy;
Szansa na zrobienie czegoś szalonego. niezapomnianego,  ale przede wszystkim wsparcie dla Malucha, który naszej pomocy potrzebuje.

Dla Firm. W zamian za określoną wpłatę na rzecz dziecka otrzymujesz profesjonalne zdjęcia kilkudziesięciu pięknych Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie z Twoim produktem lub w wybranej scenerii związanej z Twoją działalnością do wykorzystania marketingowego! Dodatkowo gwarantujemy dużą dawkę długofalowego  pozytywnego PR-u w mediach! Zostając Darczyńcą naszej akcji, sam także możesz skierować wybrane materiały do mediów – branżowych i ogólnych.

Co się dzieje?

Całodzienna zbiorowa sesja Panien Młodych w sukniach ślubnych, zdjęcia w najbardziej rozpoznawanych miejscach danego Miasta oraz zdjęcia reklamowe dla firm i instytucji wspierających finansowo wybrane w akcji dziecko.

Jak dokładnie pomagamy? Co uzyskuje Partner i Darczyńca?

Środki finansowe na rzecz dziecka to pieniądze uzyskane od Darczyńców – firm, które płacą za niepowtarzalne zdjęcia wykonane z kilkudziesięcioma Pannami Młodymi w roli statystek. W zamian za określoną wpłatę na rzecz dziecka otrzymujesz profesjonalne zdjęcia kilkudziesięciu pięknych Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie z Twoim produktem lub w wybranej scenerii związanej z Twoją działalnością! Dodatkowo gwarantujemy dużą dawkę długofalowego  pozytywnego PR-u w mediach! Jeśli chciałbyś otrzymać zdjęcia ze swoim produktem lub związane z prowadzona przez Ciebie działalnością skontaktuj się z organizatorem – formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Kiedy akcja się odbywa?

Przygotowania i zgłoszenia są całoroczne, podobnie jak licytacje otrzymanych fantów.  Sesja trwa jeden dzień w roku, zwykle jest to letnia niedziela pod koniec sierpnia lub na początku września, gdy kończy się sezon ślubny.
W roku 2017 Akcja odbędzie się w 5 miastach jednego dnia: 27 sierpnia, później środki będą zbierane w sieci.

Gdzie?

Różne lokalizacje w każdym z miast.
Kilka miejsc plenerowych i wnętrz .
Zdjęcia indywidualne i zbiorowe, wszystkich zarejestrowanych uczestniczek, które w dniu sesji pojawią się na planie. Sesję wykonuje do  trzech fotografów, a relację z imprezy zarejestruje studio filmowe.

Komu pomagamy?

We wszystkich edycjach „cel”, czyli Maluch w potrzebie wyłoniony jest w drodze ankiety przesłanej do zgłoszonych w danym roku Panien.
W roku 2008 Uczestniczki większością głosów wybrały Zuzię Szkudlarek, która na co dzień potrzebuje naszej pomocy.
W roku 2009 pomoc Panien Młodych i Firm sponsorujących skierowaliśmy w stronę chorej na hipoglikemię Amelii Zamczyk.
W roku 2010 działaliśmy na rzecz małego Maciusia Kreffta, cierpiącego na autyzm i epilepsję.
W roku 2012 wsparły 8-letniego Miłosza Bronisza,  zakupem indywidualnie zbudowanego wózka inwalidzkiego i protezy
W roku 2013 po raz pierwszy akcja odbyła się, aż w 5 miastach naraz, dzięki czemu mogły wesprzeć: Blankę BlachowskąKacpra JungiewiczaHuberta Przybylskiego Nikodema Kwasa Wojtka Marczewskiego .
W roku 2015 zbieraliśmy w Poznaniu dla Leona Szaraty-Staniszewskiego, Wrocławiu dla Anielki Stefaniak , zaś mieszkanki Bydgoszczy dla Weroniki Gotowalskiej

Komu pomożemy w roku 2017 ? O tym zadecydują Panny Młode wiosną 2017!
Po szczegóły zapraszamy do zakładek miast, w głównym menu na stronie.

Pomóż nam POMAGAĆ !

Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób/firm chętnych do wzięcia udziału w promocji, organizacji Akcji i ewentualnie do Sponsoringu
Pomóżmy sobie nawzajem! kontakt.

Przede wszystkim zapraszamy do udziału Panny Młode – wspaniała zabawa oraz niepowtarzalna okazja, by ponownie założyć ślubną kreację i poczuć Magię! Niesamowita zabawa i cudowna pamiątka, a jednocześnie pomoc małej istocie w potrzebie.

Cel jest szczytny a akcja wyjątkowa!  Zapraszamy do wspólnej zabawy charytatywnej!

 

Organizator Akcji