Fundacja Mają Przyszłość – geneza akcji Panny Młode

W 2008 roku podczas przygotowań do własnej uroczystości ślubnej pojawiła się nieśmiała myśl, aby wykorzystać jeden z najważniejszych dni w życiu na zrobienie czegoś dobrego dla innych. Tak narodziła się idea Panien Młodych – aby przy okazji tego wspaniałego wydarzenia, podzielić się szczęściem z chorymi dziećmi. Tego dnia 100-150 Panien Młodych pozuje do zdjęć w różnych plenerach miasta zbierając jednocześnie środki dla chorego Malucha – Podopiecznego danej edycji.

Z nieśmiałego pomysłu powstało wspólne dzieło wielu firm, instytucji i osób prywatnych.

To akcja w 100% charytatywna. Nikt z Partnerów, firm współpracujacych, Uczestniczek czy Organizatorów nie pobiera wynagrodzenia za pomoc w realizacji Akcji. Całość zebranych przez Uczestniczki i wpłaconych przez Sponsorów środków finansowych przekazywana jest na Podopiecznego.

Lista osób, którym należą się podziękowania jest wyjątkowo długa.
Wszystkim firmom współpracującym – fotografom, kamerzystom, kierowcom; osobom prywatnym, zaangażowanym w Akcję; Uczestniczkom, Sponsorom, Partnerom, Mediom – wszystkim tym, którzy w te niedzielne dni przychodzą do „pracy” i tym, którzy wspomagają kilkunastogodzinne zbiórki funduszy dla chorych maluchów składam najszczersze i najserdeczniejsze podziękowania !

Aktualności pojawiają się na naszej stronie oraz na Facebooku!

Weź udział w naszych bieżących licytacjach – cały dochód jest przeznaczony na leczenie podopiecznych naszej dorocznej akcji oraz do galerii zdjęć i obejrzenia filmów z poprzednich edycji  TUTAJ.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym zajmuje się Fundacja Mają przyszłość zapraszamy na majaprzyszlosc.org.pl