AktualnościEdycja 2015Poznań 2015Sponsorzy

Baltona

Największy operator sklepów wolnocłowych w regionalnych portach lotniczych w  Polsce . Jako lider segmentu Duty Free & Travel Retail posiada  50% udziału w rynku polskim.

Baltona jest na najlepszej drodze, aby stać się jednym z wiodących operatorów sklepów wolnocłowych w środkowej i Wschodniej Europie z 50 punktami sprzedaży w 15 lokalizacjach w Polsce, Rumunii, Francji, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii i Ukrainie .

Jest wyłącznym operatorem powierzchni komercyjnych  w Gdańsku, Rzeszowie, Poznaniu,  Montpellier i we Lwowie.

Ponadto zajmuje się zaopatrywaniem promów, załóg statków i okrętów cumujących w polskich portach morskich, a także zaopatrzeniem placówek dyplomatycznych i militarnych.

Kompleksowa oferta strefy handlowo-usługowej i łatwo dostosowywane formaty do środowiska portów lotniczych, a także selektywna oferta produktowa oferująca łącznie 400 najlepszych marek pozwala  dostarczać doskonały serwis dla wymagających klientów będących w podróży.

W 2010 roku spółka pozyskała inwestora strategicznego – Flemingo International Limited z siedzibą w Dubaju.

Od czerwca 2011 roku Spółka była notowana na rynku NewConnect, a od stycznia 2013 r. jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

http://www.baltona.pl

Sponsor Akcji Charytatywnej Panny Młode 2015 w Poznaniu.
Organizator Fundacja Mają Przyszłość

Poprzedni wpis

Kościan Nasze Miasto pisze o Akcji PM w Poznaniu

Następny wpis

Gazeta Wrocławska. Zrób sobie zdjęcie z panną młodą. A nawet kilkoma...