Panny Młode

Sponsorzy 2012

Poznaj sponsorów akcji Panny Młode 2012

Kompania Piwowarska dołączyła do Akcji Witamy serdecznie!  

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce.

Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd’s, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną nastawioną na walkę z wykluczeniem społecznym na tle ubóstwa oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.”

(za www.kp.pl/o nas)

 
   
YES to nie tylko biżuteria i najnowsze kolekcje, to także chęć niesienia pomocy.  

„WYRAŻA WIĘCEJ NIŻ SŁOWA. JEST SYMBOLEM UCZUĆ.
JEJ PIĘKNO POTRAFI WYWOŁAĆ ZACHWYT, JEJ ORYGINALNOŚĆ PODKREŚLA OSOBOWOŚĆ.
WSPÓŁTWORZY RODZINNĄ TRADYCJĘ.

Od trzydziestu lat tworzymy wyjątkową biżuterię. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy oryginalnych wzorów, kształtujemy nowe trendy i style. Za sprawą naszej biżuterii pragniemy towarzyszyć Państwu w najpiękniejszych chwilach życia. Dziękujemy za okazywane nam zaufanie.”
(za yes.pl/firma)
 
   
Firma TADAR, czyli porcelana i stal dla Twojego domu i wsparcie dla Miłosza.  
Firma Handlowa TADAR to importer i dystrybutor wyrobów ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany, przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijająca się, współpracującą z wieloma hurtowniami i sieciami marketów na terenie całego kraju. Doświadczenie, które zdobyliśmy od 1994 roku, pozwoliło nam uzyskać znaczącą pozycję wśród branży AGD.
Podstawę naszych działań stanowi chęć zaspokojenia potrzeb jak największego grona klientów, dlatego dbamy o różnorodność  naszego asortymentu oraz dobrą jakość wszystkich produktów.
Już wkrótce zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego!
 
 
   
JURPOL Sp. z o.o.  – by pomóc lokalnie i służyć pomocą Miłoszowi oraz Poznaniakom.  

Firma Jurpol Sp. z o.o. sp. k., od 1989 roku jest autoryzowanym dostawcą markowych szyb samochodowych na rynku województwa wielkopolskiego oraz województw sąsiadujących. Nasza działalność to wykonywanie kompleksowo usług związanych ze sprzedażą, montażem i wymianą szyb samochodowych do każdego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych czy rolniczych oraz pojazdów komunikacji miejskiej. Posiadamy oddziały w Poznaniu, Wrześni, Kaliszu, Bydgoszczy jak również magazyn główny w Komornikach k/Poznania. Stawiamy na dobry i sprawdzony towar OEM oraz na jakość wykonywanej usługi – właśnie to wyróżnia naszą firmę spośród dużej konkurencji na rynku.

www.jurpol.pl)

 
   
Restauracja OAZA  

Restauracja Oaza usytuowana jest nad przepięknym jeziorem Strzeszyńskim – akwen położony zaledwie 15 minut jazdy samochodem z centrum, otoczony lasem i pięknymi terenami spacerowymi. Ciepła paleta barw miejsca sprzyja wypoczynkowi a fragmenty kamiennej posadzki: beżowy kolor nieregularnych płyt piaskowca nadaje całości specyficzny, trochę śródziemnomorski klimat. Całą jedną ścianę zajmuje rząd ogromnych okien z nieporównywalnym widokiem na jezioro i las.  Sporo elementów drewnianych, ogień na kominku, kilka starych, stylowych kredensów, pastelowa kolorystyka ścian, piękne żywe rośliny  pozwolą każdemu poczuć się tutaj dobrze.

(www.strzeszynek.pl)

 
   
Firma Elmonter Lightning  

Motto firmy: „Wszystko trzeba robic najprościej jak to tylko jest możliwe, ale nie prościej” Albert Einstein

(www.elmonter.pl)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Poprzedni wpis

Zespół FOTO 2012!

Następny wpis

OAZA - sponsor i catering

No Comment

Leave a reply