Panny Młode

Licytuj Weekend we Wrocławiu – POMÓŻ NIKOSIOWI!

Zaczynamy szybką licytację vouchera 😉

http://allegro.pl/weekend-we-wroclawiu-voucher-hotelu-charytatywna-i3751970544.html

Przedmiotem aukcji charytatywnej  jest voucher na pobyt weekendowy dla dwóch osób hotelu w samym sercu Wrocławia! Hotelu Tumskim ***  Wartość vouchera to ok. 700 zł. 

Położenie w centrum miasta, na Odrą, nieopodal młyna „Maria” na Wyspie Młyńskiej jest niezaprzeczalnym atutem Hotelu. Bliskie sąsiedztwo zabytków zachęca do odkrywania magicznych miejsc, których Wrocław ma sporo. Stąd przez zielony, secesyjny mostek można przejść z Wyspy Słodowej na Ostrów Tumski, najstarszą historycznie, najbardziej malowniczą część Wrocławia. Można też swobodnie dojechać do każdego miejsca w mieście.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00 w dniu przybycia do Hotelu, a kończy o godzinie 12.00 ostatniego dnia pobytu. Wszystkie pokoje objęte są zasięgiem bezprzewodowej sieci internet. Nowoczesne umeblowanie oraz przytulna aranżacja stwarzają komfortowe warunki do odpoczynku (także do pracy 🙂

Zrób miłą niespodziankę swojej drugiej połowie i zaproś ją na romantyczny weekend pełen relaksu i niezapomnianych chwil! Idealne weekend zimową porą w przytulnych wnętrzach Hotelu i Wrocławskiego Rynku 😉

Licytowany na aukcji voucher obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób, do wykorzystania do 28.12.2013! Polecamy!!

Pieniądze zebrane na aukcji zostaną przeznaczone na potrzeby chorego Nikodema Kwasa, jednego z tegorocznych Podopiecznych V jubileuszowej Edycji Akcji Panny Młode Podbijają Miasto dla chorego Malucha!

Licytując na tej aukcji pomagasz Nikodemowi, który ma już tylko Mamę do pomocy w chorobie – zobacz dlaczego potrzebuje wsparcia:

http://www.majaprzyszlosc.org.pl/nikodem

fundacja majaprzyszlosc.org.pl__DSC1778ts fundacja majaprzyszlosc.org.pl_IMG_7875k fundacja majaprzyszlosc.org.pl_IMG_7981k voucher Hotel Tumski_pm2013_800

Poprzedni wpis

Twoje zdjęcie z Pannami - błędy w adresach mailowych!

Następny wpis

Poszukiwane Panny Młode w Poznania! Pilnie!